REMAK Arşiv olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren Bilgi ve Belge Yönetimi sektörüne örnek olmak ve yön vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu vesileyle, tüm ekip arkadaşlarımızın, hem müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, hem de sektörün istihdam ihtiyacına destek vermek için, kişisel ve mesleki gelişimlerini çok önemsiyoruz.

 

Bizimle yollarına devam etsinler veya etmesinler; arkadaşlarımızın çalıştıkları her kurumda bizden aldıkları mesleki değerlere sahip çıkmaları ve sektörün gelişimine katkı sağlamaları en büyük temennimizdir.

 

İnsan kaynağımızı “stratejik avantaj” olarak görmekle birlikte, benimsediğimiz “Vazgeçilmez Sermayemiz İnsan Kaynağımızdır.” yaklaşımı ise, insan kaynakları politikamızın temelini oluşturuyor.

 

İnsan Kaynakları politikalarımızı kısa vadeli değil, uzun vadeli şirket hedeflerimize göre şekillendiriyoruz. Bu sebeple, ekip arkadaşlarımızın memnuniyeti ve aidiyeti, insan kaynakları vizyonumuzun değişmez unsurlarıdır.

 

Remak Arşiv çalışanları, yeniliğe ve değişime açık, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyelinin farkında olarak, işe alımdan başlayarak gelişim ve yaratıcılığın sürdürüldüğü, çabaların ödüllendirildiği ve başarıların takdir edildiği bir takımın parçasıdır.

 

Günün sonunda, Remak Arşiv olarak kendi sektörümüzde gelişim odaklı ve üretken kişiler tarafından en çok tercih edilen işveren olmayı hedefliyoruz.

Remak Arşiv ailesine sizde katılmak ister misiniz ?

Bu bizi çok memnun eder. Açık pozisyonlarımız veya uzun / kısa dönem staj programlarımız ile başarılı bir kariyere adım atabilirsiniz. Size sunduğumuz kariyer fırsatlarına linkten erişebilirsiniz.
Kariyer Fırsatları için tıklayınız…