Belge, evrak ve dokümanlarınızın, kullanıldıktan sonra hukuki ve yasal değerlerini yitirdiklerini mi düşünüyorsunuz?
Firmanızın kilitli ve karanlık depolarına bıraktığınız milyonlarca evrak arasından ihtiyacınız olanı Arşiv Yönetim Sisteminiz olmadan nasıl bulabilirsiniz? Hiç düşündünüz mü?
Rutubetli ve güvenli olmayan koşullarda sakladığınız fiziki arşivinizin (belge,evrak ve dokümanlar) zamanla çürüdüğünü ve yok olmaya yüz tuttuğunun farkında mısınız?
Müşterilerimizin Hazine-i Evrakını yani evrak hazinelerinin taşıdıkları gerçek değerlerini korumanın öneminin bilinciyle fiziki arşivlerini, hızlı, dinamik ve günümüz teknolojilerine uygun olarak, bilgi ve belge yönetimi eğitimi almış uzman kadrolarımızla düzenliyoruz.
Çalışmalarımızı bilgi güvenliği ve depolama standartlarına uygun olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yürütüyoruz. Böylelikle, fiziki arşivlerin güncel belgeler ile entegre olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, ihtiyaç duyulduğunda müşterilerimizin arşivlerinde yer alan tüm belgelerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
Gerektiğinde müşterilerimizin kendilerine ait alanlarda uygun saklama koşullarını sağlayıp, gerekli depolama sistemleri kuruyoruz. Fiziki arşiv çalışmaları kapsamında, düzenlediğimiz belgeleri, arşiv yönetim sistemi ile beraber müşterilerimizin arşiv depolarına düzenli bir şekilde yerleştirip (kutulama, barkodlama) teslim ediyoruz.

Çalışmalarımızın adımları:

Mevcut Durum Analizi
Tasnifleme, İndeksleme
Veri Girişi
Dijitalleştirme
Arşiv Depolarının Hazırlanması
Kutulama ve Barkodlama
Fiziki Arşivin Teslimi