GİZLİLİK POLİTİKASI

Bir formla veya başka bir şekilde Remak Web Sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, Remak Web Sitesi yoluyla talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak amacıyla Remak tarafından kullanılabilecektir.
Remak, Remak iştirakleri veya temsilcileri, muhtelif zamanlarda bu bilgileri pazarlama amaçları ya da sizi, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek için kullanabilir. Kayıt formundaki uygun kutucukta, bu bilgileri almayı isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Bilgiler e-posta üzerinden sağlandığı için e-posta listesi aboneliğinden çıkabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz; tarayıcı bilgileri ve kullanım koşulları ve tanımlama bilgisi belirtilen amaçlar ve grup yönetimi amaçları doğrultusunda, diğer Remak iştirakleri ve üçüncü tarafları ile ilişkilendirilebilir.
Gizliliğinizi koruma konusunda kararlıyız. Kişisel verileriniz güvenli bilgisayarda ve manuel dosyalarda tutulur ve bu Gizlilik Politikasında açıklananların dışındaki herhangi bir amaç için işlenmez. Remak’ın bu verileri depolamak için kullandığı sunucuya sadece Remak’ın katı denetimi altındaki üçüncü taraf vekilleri, yüklenicileri ve/veya yetkili Remak çalışanları (“Yetkili personel”) erişebilir. Bu sunucu, bir güvenlik duvarı aracılığıyla daha ayrıntılı bir internet bağlantısına sahiptir ve bu nedenle genel kullanıma açık değildir.
Tanımlama bilgileri olarak bilinen küçük bilgi parçaları; gezinme yolları, sayfa başına ziyaret, dönen müşteri ve tıklama sayıları gibi istatistiksel bilgileri toplamak için bilgisayarınıza yüklenir. Bir tanımlama bilgisinin içerebileceği tek kişisel bilgi, sizin sağladığınız bilgilerdir. Sabit sürücünüzdeki verileri okuyamazlar. Bu tanımlama bilgilerini, sağladığımız bilgilerin kullanışlılığını belirlememize ve web sitemizin ne kadar kullanıcı dostu olduğunu görmemize yardım etmesi için kullanırız. Remak, tanımlama bilgilerinden elde ettiği bilgileri Remak dışındaki diğer kuruluşlarla paylaşmaz veya bunları üçüncü taraflara satmaz. Web sitelerimizden tanımlama bilgileri almak istemiyorsanız tarayıcınızı, tanımlama bilgilerini kabul etmeden önce sizi uyaracak şekilde ayarlayabilir ve tarayıcınız sizi uyardığında tanımlama bilgilerini reddedebilirsiniz. Ayrıca tanımlama bilgilerini, tarayıcınızda kapatarak da almayı reddedebilirsiniz. Remak Web Sitelerinin herhangi bir bölümünü kullanmak için tanımlama bilgilerini etkinleştirmeniz gerekmez.
Profilinizdeki uygun bağlantıya erişim sağlayarak veya info@remakarsiv.com adresine bir talep göndererek verilerinize erişme, bunları düzeltme, güncelleme veya silme hakkına sahipsiniz.
Kişisel verilerinizi sadece talep ettiğiniz hizmetleri sağlamamız için gereken süre boyunca veya yasaların gerektirmesi durumunda bir ek süre boyunca tutacağız.
Bu Gizlilik Politikası, Remak tarafından muhtelif zamanlarda değiştirilebilir. Bu değişiklikler, kişisel verilerinizi kullanma şeklimizi etkileyebilir. Güncellenen Gizlilik Politikası, size önceden bildirimde bulunmaksızın Remak Web Sitesinde sunulacaktır.